![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/089f769c-4350-49ce-9e73-7abaac568620-1024x766.jpg)
Конкурс читців — це змагання, яке виявляє справжні таланти та захоплює публіку мистецтвом слова! Щиро вітаємо лауреатку Першої Премії Всеукраїнського відкритого конкурсу читців імені Ніни Логвинової Анну Копчук-Кашецьку, студентку 2 курсу Інституту мистецтв нашого університету!
Також щиро вітаємо завідувачку кафедри сценічного мистецтва і хореографії, кандидатку мистецтвознавства, доцентку, заслуженого працівника культури України Надію Кукурузу, яка підготувала студентку до конкурсу! Художній керівник курсу – Олександр Добряк.