![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/9e1ae4c4-589c-4a49-a796-ecdf60d323b4.jpg)
Студентка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Анастасія Олексин виборола бронзову медаль у бігу на дистанцію 1500 метрів та срібну медаль з бігу на — 5000 метрів на XIX літній Універсіаді України з легкої атлетики.
Змагання відбувалася 11-12 травня у Білій Церкві.
У них взяли участь представники з 35 університетів України.
Інші наші студенти також показали відмінні результати:
– Пікулович Юрій зайняв 4 місце з бігу на 1500 м.;
– Журенок Артур зайняв 6 місце з бігу на 5000 м.;
– Глущак Вадим замкнув десятку кращих спортсменів України з бігу на 400 м.
Щиро вітаємо наших студентів та їхніх тренерів — доцента факультету фізичного виховання і спорту Дмитра П’ятничука та тренера Миколу Шевчука. Бажаємо здоров’я, успіхів у навчанні і подальших спортивних здобутків!