Наша студентка Оксана Рубаняк отримала Премію Кабінету Міністрів України

Студентка факультету управління, спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, командирка одного з підрозділів ЗСУ Оксана Рубаняк стала лауреаткою Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Про це повідомила сама військовослужбовиця на своїй сторінці у соціальних мережах.

«Приємно було побачити сотні юних, гарячих сердець із палаючими очима. Сучасна молодь – це про дії, незламність духу і боротьбу», – написала захисниця.

Дякуємо за службу та активну громадянську позицію! Наша студентка є прикладом справжньої сили духу і мужності, відданості своїй Вітчизні і гордості за її ратну славу.