Доцент ПНУ Данило Рега – експерт із акредитації освітніх програм НАЗЯВО

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства факультету філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника пройшов відбір і долучений до реєстру експертів з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 035 Філологія (рішення затверджене на засіданні НАЗЯВО 27 серпня 2024 року).

Експерт не лише братиме участь в оцінюванні та акредитації освітніх програм з філології, але й сприятиме розвитку інноваційних методів навчання в освітньому процесі, ділитиметься власним досвідом із викладачами задля забезпечення якості освіти та розвитку в студентів їхнього освітнього потенціалу.

Зауважимо, що метою акредитаційних експертиз є оцінка якісних параметрів освітніх програм та розробка рекомендацій ЗВО щодо подальшого вдосконалення освітніх програм.

Вітаємо колегу та бажаємо плідної праці у сфері забезпечення якості вищої освіти України!