Вітаємо Дмитра Голінея з бронзовою нагородою на чемпіонаті світу з пауерліфтингу!

Студент спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» Коломийського навчально-наукового інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Дмитро Голіней здобув бронзову медаль на чемпіонаті світу з екіпірувального пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, який нещодавно відбувся на Мальті.

Дмитро продемонстрував надзвичайні результати у трьох вправах. У присіданні зі штангою він підняв 370 кг, за що отримав малу срібну медаль. У жимі лежачи спортсмен зафіксував вагу 222,5 кг, що принесло йому малу бронзову медаль. Завершив змагання Дмитро становою тягою, піднявши 310 кг і знову здобувши малу срібну медаль. Загальна сума триборства склала 902,5 кг, що забезпечило йому бронзову медаль у загальному заліку.

Щиро вітаємо Дмитра з визначним досягненням та бажаємо подальших успіхів і нових перемог! Ми пишаємося нашим студентом!