Тренінговий курс «Університет майбутнього: секрети успішного управління в освіті» продовжується

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у наступному тренінгу «Віртуальні обміни: можливості та виклики для студентів і викладачів».

Дата проведення: 17 вересня 2024 року

Місце проведення: Центр «PNU EcoSystem»

Початок: 14.00 год. Тривалість: 1 год 40 хв.

Віртуальні обміни стають все більш актуальними в сучасній освіті.

Дізнайтеся про їхні можливості та виклики від провідних фахівців. Спікери від Центру «PNU EcoSystem»:

– Вікторія Гнєзділова – кандидатка біологічних наук, доцентка (факультет природничих наук);

– Катерина Фомін – кандидатка педагогічних наук, доцентка (факультет іноземних мов).

Приєднуйтеся до нашого тренінгу, щоб розширити свої знання та навички у сфері управління освітою та педагогічних інновацій.

Для участі у курсі просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/RP2ZENqN8KVRiNRB8

Не втрачайте можливість дізнатися більше про секрети успішного управління в освіті та використання інноваційних технологій.