Запрошуємо на представлення унікальних інклюзивних напрацювань у сфері освіти, культури й безбар’єрності

Центр ІОТ «PNU EcoSystem» та Наукова бібліотека Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують на представлення унікальних інклюзивних напрацювань у сфері освіти,
культури й безбар’єрності – зустріч із Оксаною Потимко – керівницею Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”, авторкою національних інновацій і проєктів для незрячих.

У Програмі заходу презентації:
1) інклюзивного мистецького проєкту «Відчинилося життя. Пісні, народжені у Львові» за участі оркестру, відомих артистів і незрячих виконавців;
2) монографії Ярослава Грицака «Подолати минуле. Глобальна історія України» шрифтом Брайля та аудіоверсії.
3) навчальних матеріалів для створення безбар’єрного освітньо-культурного середовища.

Запрошуємо викладачів університету, аспірантів, студентів, усіх, кого цікавлять питання інклюзивності та безбар’єрності.

Захід відбудеться 10 вересня 2024 р. о 12 год у читальному залі імені Богдана Гаврилишина Наукової бібліотеки ПНУ.