Запрошуємо на тренінговий курс для молодих лідерів: «Тренди ХХІ століття»!

Школа Бізнесу та Менеджменту факультету управління Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника спільно з Молодіжним центром «РУХ» та Івано-Франківським регіональним відділенням ВАОМС «Асоціація міст України» організовують унікальний тренінговий курс для старшокласників та студентів коледжів на тему: «Тренди ХХІ століття для молодих лідерів».

Програма тренінгів:

Битва в нашій голові: емоції vs холодний розрахунок Емоційний інтелект і ШІ: чи зможуть машини зрозуміти людину?

Цифрові навички та штучний інтелект: від основ до інновацій Учасники, які пройдуть всі три тренінги, отримають сертифікат!

Перший тренінг відбудеться в цей четвер, 26 вересня, о 15:00 в Молодіжному центрі «РУХ».

Тема: «Битва в нашій голові: емоції vs холодний розрахунок» Спікер: Тарас Малишівський – викладач кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування, аналітик та тренер.

На тренінгу ви дізнаєтеся про те, як наші емоції впливають на рішення і чи завжди ці рішення справді наші!

Кількість місць обмежена. Реєстрація обов’язкова.

Заповнюйте реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/L7jsMyVcoR6i9qBu5