Відбудеться круглий стіл, присвячений 100-річчю з дня народження професора Володимира Полєка!

Факультет філології, кафедра української літератури та Наукова бібліотека Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують 27 вересня о 12 год у читальну залу імені Богдана Гаврилишина Наукової бібліотеки ПНУ на круглий стіл, присвячений 100-річчю з дня народження відомого українського літературознавця, бібліографа та краєзнавця, професора Володимира Теодоровича Полєка.

Під час заходу відбудеться презентація книги: «Професор Володимир Полєк: творчість і доля на тлі доби».

Запрошуємо викладачів університету, аспірантів, студентів, усіх, кого цікавить наукова спадщина вченого.