Всеукраїнський конкурс з образотворчого мистецтва «Моя вільна Україна»

З 21 по 30 листопада 2024 р. на базі кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудеться Всеукраїнський конкурс з образотворчого мистецтва «Моя вільна Україна». Співорганізатором конкурсу є  Івано-Франківська обласна організація Національної спілки художників України.

Мета конкурсу: популяризація образотворчого мистецтва, залучення дітей та молоді до художньої творчості, виховання національно-патріотичних почуттів, обмін творчими досягненнями, стимулювання творчого розвитку особистості.

До участі в конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та мистецьких шкіл, студенти фахових мистецьких навчальних закладів віком від 12 до 22 років. Прийом робіт на конкурс буде тривати з 1 по 20 листопада 2024 р.

З детальною інформацією про умови конкурсу можна ознайомитися у положенні конкурсу: http://surl.li/wpplyl