Запрошуємо на лекцію «Мовне життя українців на тлі сучасних історичних потрясінь» доктора гуманітарних наук Павла Левчука

Факультет філології, кафедра слов’янських мов та кафедра української мови Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують 7 жовтня 2024 року о 14:00 год у 25 аудиторію ЦК на відкриту лекцію «Мовне життя українців на тлі сучасних історичних потрясінь» доктора гуманітарних наук Павла Левчука – ад’юнкта відділу мовознавства Інституту славістики Польської академії наук.

Під час зустрічі вчений презентуватиме свою нову монографію «Багатомовність воєнних мігрантів з України в Польщі».

Книга про становлення й розвиток української мови, її протидію примусовій русифікації та вікову боротьбу українського народу за право розмовляти рідною мовою, що простежується і сьогодні під час повномасштабного російського вторгнення в нашу державу.