Вічна пам’ять Герою!

Чергова трагічна новина з фронту. На щиті — випускник спеціальності «Історія та археологія» факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, 30-річний БАБІНЧУК ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ.

Він родом з селища Лисець Івано-Франківської області. Після закінчення у 2017 році факультету історії, політології і міжнародних відносин Петро Бабінчук служив у Збройних силах України, працював на Одещині.

26 лютого 2022 року пішов захищати Батьківщину. Був командиром бойової машини, командиром механізованого відділення.

30 вересня 2024 року сержант Петро Бабінчук загинув під час виконання бойового завдання в зоні бойових дій у Курській області, виявивши стійкість і мужність, вірність військовій присязі.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із родиною, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Петра знайде вічний спокій…

Вічна пам’ять і слава Герою! Слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!