Делегація Національного університету біоресурсів і природокористування України відвідала ПНУ

Сьогодні, 4 жовтня, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника прийняв делегацію Національного університету біоресурсів і природокористування України на чолі з президентом та головою Вченої ради Станіславом Ніколаєнком. У її складі також були проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Оксана Тонха і учений секретар Оксана Барановська.

У рамках зустрічі, в якій взяли участь перша проректорка ПНУ Валентина Якубів, проректори з науково-педагогічної роботи Руслан Запухляк, Едуард Лапковський та Сергій Шарин, начальник відділу документообігу та діловодства Тетяна Корнієнко, а також учений секретар Вікторія Стинська, обговорювались питання наукової діяльності, проєктів, грантів, стипендій для студентів і бюджету обох університетів.

Валентина Якубів розповіла про науковий потенціал ПНУ та підкреслила важливість подальшого розвитку в цій сфері. У цьому контексті особливо акцентувалася роль молодих вчених, які здатні привнести нові ідеї та інноваційні рішення до наукових досліджень. Водночас, обговорювалась необхідність збільшення кількості науково-педагогічних працівників для зміцнення наукової бази університету.

Представники Національного університету біоресурсів акцентували увагу на важливості їх співпраці з бізнесом, зокрема з агрофірмами, що має особливе значення в умовах сучасного ринку праці. Ця взаємодія відкриває нові можливості для студентів і науковців, сприяючи інноваційному розвитку навчального закладу.

Також, учасники зустрічі відзначили наскільки важлива тема цифровізації в університетах. Вона є надзвичайно актуальною в умовах глобальних змін і викликів. Цифрові технології здатні значно покращити навчальний процес, спростити доступ до інформації та підвищити ефективність наукових досліджень.

Ця зустріч стала важливим кроком у зміцненні партнерства між університетами та відкриває нові горизонти для спільної наукової діяльності.