В університеті відбувся конкурс з політології серед учнів 10-11 класів

10 жовтня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника кафедрою політології та кафедрою політичних інститутів та процесів факультету історії, політології і міжнародних відносин спільно з Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради був проведений конкурс з політології серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Голова оргкомітету – Вікторія Дротянко, заступник міського голови, директор Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради; заступник голови оргкомітету – Ігор Гурак, декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин, кандидат історичних наук, доцент.

Члени оргкомітету: Василь Климончук – завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор; Іван Монолатій – доктор політичних наук, професор, професор кафедри політології; Златослава Касіян – директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників; Ігор Антонюк – консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників (з історичної та громадянської освіти).

Голова журі конкурсу з політології – Ігор Доцяк, кандидат політичних наук, доцент кафедри політології. Члени журі: Юлія Кобець – завідувач кафедри політичних інститутів та процесів, кандидат політичних наук, доцент; Михайло Москалюк – кандидат політичних наук, доцент кафедри політології; Іванна Ломака – кандидат політичних наук, доцент кафедри політології; Ігор Антонюк – консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників; Ольга Макарова-Коник – заступник директора Ліцею №13, учитель історії та громадянської освіти; Володимир Половський – учитель історії та громадянської освіти Наукового ліцею імені Миколи Сабата.

Участь у конкурсі взяли 34 учні восьми ліцеїв міста Івано-Франківська: №3, №4, №5, №12, №13, №25, Науковий ліцей імені Миколи Сабата, Черніївський ліцей.

Учасникам конкурсу з політології запропоновано завдання – написати есе на тему: «Моє бачення ролі громадянського суспільства в розвитку Івано-Франківської міської територіальної громади».

Переможцями конкурсу журі визначило: Озьмінську Софію, ліцей №5 (1 місце), Домбровського Олексія, Науковий ліцей імені Миколи Сабата (2 місце), Какапич Ольгу, Черніївський ліцей (2 місце), Кошик Марію, ліцей №10 (3 місце), Ковальчук Яну, ліцей №5 (3 місце), Краснопольського Вадима, ліцей №3 (3 місце), які були нагороджені грошовою винагородою. За участь у конкурсі всі учні отримали сертифікати та нагороджені подарунками.

Учасників конкурсу привітав декан факультету історії, політології і міжнародних відносин Ігор Гурак та побажав творчого натхнення. Конкурс дав можливість виявити талановиту учнівську молодь, яка цікавиться політичною проблематикою.

Учням також провели екскурсію Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, під час якої вони мали можливість ознайомитися з навчальними аудиторіями, Центром інноваційних освітніх технологій та виставковою залою університету.

Щиро вдячні учасникам конкурсу та їхнім учителям за цікаві ідеї та зусилля, закладам освіти – за співпрацю у проведенні конкурсу!