Студенти-митці відреставрували ікони з колекції музею

10 жовтня було передано відреставровані студентами кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва та реставрації Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника ікони для Національного заповідника «Давній Галич».

Це є чергові роботи здобувачів освіти виконані в рамках співпраці кафедри та Національного заповідника «Давній Галич».

Студенти 4 курсу Дем`янчук Юлія та Чемерис Вікторія під керівництвом кандидата мистецтвознавства, доцента Юлії Попенюк здійснили реставрацію двох ікон XVIII ст. «Апостол Петро» та «Апостол Филип».

Така співпраця дає можливість студентам покращити свої професійні навички, а музею зберегти цінні твори мистецтва.