Комісія журналістської етики проведе лекцію «Українська журналістика часів війни»

15 жовтня об 11:00 члени Комісії журналістської етики поділяться своїми думками та обговорять зі студентами-журналістами, представникам регіональних медіа та іншими зацікавленими учасниками тему «Українська журналістика часів війни».

Комісію з журналістської етики представлятимуть Андрій Куликов, Голова КЖЕ, співзасновник Громадського радіо, та Світлана Остапа, членкиня КЖЕ, Голова наглядової ради Суспільного. Модеруватиме діалог Тетяна Лебедєва, членкиня КЖЕ, громадська діячка та медіаменеджерка.

Дискусія пройде в Центрі інноваційних освітніх технологій MoPED Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, з трансляцією в Zoom.