ПНУ та Інститут проблем штучного інтелекту об’єднують зусилля для розвитку AI-технологій

Сьогодні, 14 жовтня, в. о. ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда зустрівся із директором Інституту проблем штучного інтелекту Міністерства освіти і науки України і Національної академії наук України Анатолієм Шевченком. У розмові взяли участь науковий співробітник відділу фундаментальних досліджень в галузі штучного інтелекту Тетяна Єрошенко та співзасновник Івано-Франківського обласного товариства «Українське реєстрове козацтво» Василь Гринів.

Сторони обговорили та підписали угоду про співпрацю з метою спільного розвитку наукового, інноваційного та освітнього потенціалу, в тому числі проведення спільних наукових досліджень.

Основні напрями співпраці:

• спільно виконувати науково-дослідні роботи у галузі розробки перспективних комп’ютерних систем та інформаційних технологій із застосуванням методів штучного інтелекту;
  • брати участь у спільних наукових та інноваційних проєктах, спрямованих на вирішення актуальних проблем; проводити спільні наукові та освітні заходи;
  • здійснювати обмін інформацією, необхідною для спільної діяльності.