15 американських дослідників, стипендіатів Програми імені Фулбрайта, презентували свої наукові проекти й результати, яких вдалося досягти упродовж перебування в Україні, сьогодні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Програма імені Фулбрайта фінансується урядом США. За час існування Програми в Україні понад 1000 українців проводили дослідження у США та більше 700 американців викладали в українських вищих навчальних закладах і займалися науковою працею. Детальніше за посиланням –
https://www.youtube.com/watch?v=-1Hm-hZIRU8
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)