Факультет туризму ПНУ відзначає свій 15-літній ювілей. Далі детальніше – https://www.youtube.com/watch?v=6Cfc8ExKHyg
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Тел. (0342) 75-23-51, E-mail: office@pnu.edu.ua
27 вересня, у Всесвітній День туризму, в приміщенні Музею мистецтв Прикарпаття відбулася урочиста академія, присвячена 15-річчю з дня створення факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У святкових заходах взяли участь ректор університету, професор Ігор Цепенда, проректор з науково-педагогічної Читати далі …