“Агенти змін” підвищили рівень власних компетенцій з управління проектами розвитку

Як залучити фінансування до проекту і як правильно розподілити ці кошти навчали під час нещодавнього тренінгу для тренерів-учасників команди проекту, в рамках якого створено Проектно-освітній центр розвитку інновацій та інвестицій «Агенти змін» Прикарпатського університету.

У його роботі взяли участь керівник центру «Агенти змін» Світлана Кропельницька, викладачі та інші працівники університету, які входять до команди проекту, незалежні експерти зі Львова – Любов Мочарська і Катерина Кравчук.

«Ми створили команду фахівців, які будуть працювати в Проектно-освітньому центрі «Агенти змін» і проводити консультаційно-освітню діяльність для широкого спектру цільових груп, тобто консультувати з питань управління проектами – починаючи від початку оформлення аплікаційних форм проектних заявок до впровадження та реалізації проекту. З метою підвищення кваліфікації наших фахівців, удосконалення їх навиків роботи з питань управління проектами ми проводимо тренінг за участі незалежних експертів», – розповіла Світлана Кропельницька.

У рамках програми тренінгу незалежні експерти Любов Мочарська і Катерина Кравчук надали практичні поради учасникам щодо бюджету проекту, його фінансового забезпечення та моніторингу і оцінки реалізації проектів. Зокрема, експерти розповіли як залучити фінансування до проекту і як правильно розподілити ці кошти.

«Особливих труднощів в проектному менеджменті насправді не має. Основне – треба знати, що ти хочеш зробити. Якщо ви знаєте, що саме ви хочете зробити і які засоби збираєтеся задіяти, то вам легко буде реалізувати ваш проект», – зазначила експерт Любов Мочарська.

У ході тренінгу незалежні експерти звернули увагу фахівців проекту «Агенти змін» на формування бюджетів як міжнародних проектів, так і тих, які будуть реалізовувати місцеві громади, навчальні заклади, відомства, тощо.

Зазначимо, що Проектно-освітній центр розвитку інновацій та інвестицій в регіоні «Агенти змін» Прикарпатського університету, який розпочав свою діяльність в березні цього року, має на меті підвищити рівень інноваційності та конкурентоспроможності економіки регіону через посилення його інституційно-кадрової спроможності та удосконалення інформаційно-освітнього забезпечення з питань управління проектами.

  • Тренінг для тренерів проекту "Агенти змін"