Всеукраїнський марафон французької мови відбувся у ПНУ. Далі у відеоматеріалі ТРК “Вежа” – https://www.youtube.com/watch?v=q9pBIrIRTvI
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Тел. (0342) 75-23-51, E-mail: office@pnu.edu.ua
Її вивчають більше 100 мільйонів людей у світі, вона друга за використанням у бізнес-спільноті та одна з найуживаніших мов у світі. В Україні традиційно відбувається Марафон Франкофонії. До неординарної події долучились і студенти ПНУ ім. В.Стефаника. Конкурси, вікторини, міні-театр і Читати далі …