Прикарпатські біохіміки разом з німецькими колегами 4 роки досліджували процеси старіння. Вони щойно закінчили спільний проєкт. Далі детальніше – https://www.youtube.com/watch?v=IpEh0W_49UI
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Тел. (0342) 75-23-51, E-mail: office@pnu.edu.ua
Прикарпатські біохіміки разом з німецькими колегами 4 роки досліджували процеси старіння. Вони щойно закінчили спільний проєкт. Далі детальніше – https://www.youtube.com/watch?v=IpEh0W_49UI