Студент-фізик Андрій Малахов – призер всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Студент 4 курсу спеціальності «Фізика та астрономія» фізико-технічного факультету Андрій Малахов став призером II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» та відзначений дипломом II ступеня. Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Володимир Коцюбинський.

На конкурс було представлено наукову роботу «Отримання та дослідження властивостей оксиду графену». В роботі представлено результати експериментальну розробку методів контролю ступеня відновлення оксиду графену методами оптичної спектроскопії та простежено зміни ширини забороненої зони наночастинок оксиду графену в залежності від рН колоїдного розчину.

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Хімічні технології та інженерія» днями у Українському державному хіміко-технологічному університеті в м. Дніпро. Загалом на конкурс було подано 41 наукову роботу.