![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/10/zavtra-300x225.jpg)
У ТОП-100 переможців цьогорічного конкурсу, які отримають річну стипендію програми «Завтра.UA», увійшли 4 студентів Прикарпатського національного університету: Віталій Крамар(економічний факультет, спеціальність «Економіка» освітньої програми «Економічна кібернетика»; науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної кібернетики економічного факультету ПНУ Андрій Читати далі …