На Прикарпатті стартував проєкт «Бадмінтон і зір». Детальніше: https://www.youtube.com/watch?v=B37UPB4RYiY
![Вступ 2024](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/baner-vstup.jpg)
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Тел. (0342) 75-23-51, E-mail: office@pnu.edu.ua
З нагоди Дня Святого Миколая, за багаторічною традицією, волонтери соціального проєкту «Лікар Свято» відвідали маленьких пацієнтів Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. У веселих костюмах героїв мультфільмів та казок студенти-психологи бакалаврату та магістратури факультету психології дарували посмішки і подарунки не лише Читати далі …