![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/яр3.jpeg)
У День Народження України студенти Прикарпатського національного університету провели благодійний ярмарок. Організаторами заходу стали студентський сенат ПНУ та відокремлений підрозділ ГО “Українська асоціація студентів в Івано-Франківській області”. Вони вирішили підтримати студентів-військових ПНУ, які зараз у лавах ЗСУ захищають нашу землю від ворога. За ініціативи молоді, будь-хто охочий міг долучитися до ярмарку та принести свої вироби.
Зокрема, можна було придбати смаколики, які випікали самі студенти, а також прикраси ручної роботи від молодших помічників.
В результаті ярмарку та онлайн збору вдалося зібрати понад 97 тисяч гривень.
Нагадуємо, що за свободу України зараз борються 53 студенти Прикарпатського університету.