Засідання Вченої ради університету

27 вересня 2022 року о 14:00 год. в Центр інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem» (MоPED) відбудеться засідання Вченої ради університету.

Порядок денний:

1.Про стан і перспективи розвитку цифрової політики університету. (Доповідають: директор інформаційно-обчислювального центру Андрій АННИЧуповноважена ректора з питань цифровізації в університеті Тетяна КОРНІЄНКО, голова постійної комісії з питань цифровізації та інформаційної політики, проф. Леся ДМИТРИШИН).

2. Про результати участі здобувачів у наукових конкурсах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях. (Доповідає проректорка  з наукової роботи, проф. Валентина ЯКУБІВ).

3.Звіт докторантів. (Доповідає проректорка з наукової роботи, проф. Валентина ЯКУБІВ).

4.Про зміни у складі Вченої ради університету.(Доповідає ректор, проф. Ігор ЦЕПЕНДА).

5.Про призначення заступника голови Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.(Доповідає ректор, проф. Ігор ЦЕПЕНДА).

6.Присвоєння вчених звань.(Доповідає проректорка з наукової роботи, проф. Валентина ЯКУБІВ).

7.Різне.