![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/03/6766e60e-816b-49e3-8a3f-437f62fd2954-300x225.jpg)
Навчально-науковий центр «Педагогіки та психології вищої школи» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Педагогічного факультету під керівництвом професорки, док. філософ. наук Олександри Качмар організували зустріч з дитячою кризовою психологинею, арт-терапевткою, єдиною на Івано-Франківщині сертифікованою тренеркою з хібукі-терапії, яка трансформувалась в Читати далі …