![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/0f87fa07-cd72-4a6d-b2a8-41837e7f0176.jpg)
Дорогі викладачі, аспіранти, студенти та працівники університету!
Щиро вітаємо із величним християнським святом – Воскресінням Христовим.
Воскресіння Христа — це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса — це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.
Нехай цей світлий день додасть вам сил та наснаги, щоб ви змогли долати всі випробування та труднощі. У цей важкий час ми мусимо залишатися разом та долати усі складнощі.
Бажаємо Вам міцної віри та настійливості у боротьбі за майбутнє нашої країни.
Миру усім, добра і родинного щастя. Христос Воскрес! Воскресне Україна!
Ректорат та профспілковий комітет