![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/704e387a-bb16-4812-9c61-dc615c01ed41-1024x1024.jpg)
Захищаючи Україну від ворога загинув Івасів Василь Михайлович, 1993 року народження із села Комарів, випускник фізико-технічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 2014 року. Його позивний “Домовий”.
Народився Василь Івасів 18.07.1993 року. В лютому пішов захищати нашу країну. Служив в Івано-Франківському аеродромі. Був переведений у відрядження в 35 окрему морську бригаду, згодом в 137 ошб.
23.04.2023 р. під час виконання бойового завдання в населеному пункті “Новобахмутівка” Донецької області в результаті ворожого обстрілу отримав поранення несумісне з життям.
Висловлюємо глибокі співчуття родині, близьким та друзям… Вічна пам’ять, шана і слава нашому Герою!