![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/87ff671f-be7d-4d7f-bb70-7f23f72bed40-1024x461.jpg)
9-11 червня у Івано-Франківську вперше відбувся “Кубок Прикарпаття з бадмінтону 2023”. Як керівник Федерації бадмінтону Івано-Франківської області, ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда нагородив переможців, а також високо оцінив підготовку змагань і високий рівень виступів учасників.
У змаганнях взяли участь 64 спортсмени: юніори – спортсмени віком від 14 до 18 років; дорослі – спортсмени віком 19 років та старші.
В організації турніру також взяли участь президент Федерація бадмінтону Івано-Франківська Дмитро Коротких, начальник Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА з Орестом Оклієвичем та заступник начальника Управління спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Костянтин Лисейко.