![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/ccf9a6eb-5497-4157-af73-aaac45c2e17a-1024x576.jpg)
Нехай це світле і благословенне свято принесе вам тепло, радість та затишок, а Господня благодать, милість та ласка завжди скеровує й освітлює ваш шлях!
Різдво Христове – це час радості та сподівання, а також час, коли ми несемо в собі вдячність за цей день. Нехай наші думки будуть з нашими сміливими захисниками, які боряться за нашу свободу та щасливе майбутнє. Не забуваймо про Героїв, чия мужність, жертовність та відвага будуть вічною нагородою. Ми завжди пам’ятатимемо їх велич і подвиг.
В цей день, коли серце наповнене надією і вірою, сподіваємося на Перемогу, мир та порятунок. Хай новонароджений Ісусик благословить нашу землю добром та єдністю і подарує всім нам душевний спокій та впевненість у завтрашньому дні.