![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/66b553a0-f9e7-4e36-aaf7-c6ad1b50571d-1024x768.jpg)
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника активно долучається до військових зборів та завжди працює на підтримку ЗСУ. Зокрема, за останніх 2 місяці працівниками Навчально-наукового інституту мистецтв та їх партнерами було зібрано 49 тисяч гривень для потреб 42 окремої механізованої бригади, 419 батальйону, де служить випускник музично-педагогічного факультету ПНУ Володимир Приймак та наші земляки.
Спільними зусиллями за зібрані кошти було придбано тепловізори «ATN OTS – XLT 160 2-8X» та інші потрібні речі, які вже передані бійцям.
Дякуємо за підтримку священнику УГКЦ о.Павлові Волі, директору Коломийського академічного драмтеатру ім. І. Озаркевича Дмитрові Чибораку та їхнім співробітникам за дієву допомогу. Разом – до Перемоги!