Антоніна Томашевська — експертка з акредитації освітніх програм НАЗЯВО

Завідувачка кафедри менеджменту та бізнес-адміністрування факультету управління Антоніна Томашевська пройшла відбір та включена до реєстру експертів з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти за спеціальністю 073 ,,Менеджмент”.

Експертка не лише буде брати участь в оцінюванні та акредитації освітніх програм з менеджменту, а й сприятиме розвитку інноваційних методів навчання в освітньому процесі, ділитиметься власним досвідом із викладачами задля забезпечення якості освіти і розвитку у студентів їхнього освітнього потенціалу.

Відмітимо, що метою акредитаційних експертиз є оцінка якісних параметрів освітніх програм та розробка рекомендацій ЗВО щодо подальшого вдосконалення освітніх програм.

Бажаємо колезі успіхів у нових досягненнях!