Вічна пам’ять Герою!

З глибоким сумом повідомляємо чергову трагічну новину з фронту. На щиті випускник факультету туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, 23-річний Юзьків Андрій Сергійович, який родом з Болехова.

12 травня 2024 року відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність Андрій загинув у с. Велика Гомільша Чугуївського району Харківської області.

Андрій Юзьків розпочав навчання за спеціальністю «Туризм» в 2017 р.

В 2021 р. успішно захистив бакалаврську роботу та вступив на освітній рівень «Магістр» за спеціальністю 242 «Туризм».

Хлопець є випускником магістратури 2022 року. Він складав плани на майбутнє, мріяв про успішне професійне життя та розвиток туризму на Болехівщині.

Герой став на захист України у квітні 2023 р. Службу проходив у зенітно-артилерійському взводі мотопіхотного батальйону військової частини А1008.

Низько схиляємо голови у скорботі, розділяємо біль втрати разом з родиною Андрія. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!