Наша студентка — лауреатка Всеукраїнського конкурсу молодих акторів!

Лауреаткою Всеукраїнського конкурсу молодих акторів імені Івана Франка у 2024 році стала студентка Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ імені Василя Стефаника, студентка групи СМ-21 Ольга Стрельбіцька!

Вона здобула Першу премію серед юніорів!

Щиро вітаємо її з перемогою!

Щира подяка за творчу співпрацю – пластичне вирішення композиції «Так багато війни… так багато любові» головному балетмейстеру Івано-Франківського національного драматичного театру імені Івана Франка, викладачеві кафедри Сценічне Мистецтво, Кафедра сценічного мистецтва і хореографії ПНУ ім. В.Стефаника Дмитрові Леці!

Великі вітання наставниці переможниці завідувачці кафедри сценічного мистецтва і хореографії, кандидатці мистецтвознавства, доцентці,заслуженій працівниці культури України Надії Кукурузі!

Учасниці читали цікаву й різножанрову сучасну прозу або поезію. Журі уважно переглянуло 12 виступів останнього туру і після обговорення обрало переможців.

Фото Артема Галкіна