Студенти-природничники провели благодійний STEM-івент

В рамках тижня науки студентами-природничниками Прикарпатського національного унгіверситету імені Василя Стефаника проведено благодійний STEM-івент, де практична наука перетворилася на донати для підтримки 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, 109-го окремого гірсько-штурмового батальйону.

Сума зібраних коштів склала 16 000 гривень, які закриють частину запитів для наших бійців.

Захід підтримали проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин, відповідальний секретар приймальної комісії університету Іван Плець і його заступник Іван Костів, а також декан факультету туризму – Володимир Великочий.

“Сьогодні наші благодійні локації працювали в умовах open space, що створило відкриту, гнучку й інтерактивну атмосферу для обговорення та обміну ідеями. Студенти поділилися власним досвідом проведення експериментальних майстер-класів, які легко можна використовувати в повсякденному житті. Крім того, кожен бажаючий зміг задонатити й пройти діагностику зору”, – підкреслила заступниця декана та координаторка заходу Неля Долинко.