Відбудеться конференція «Фізична культура в закладах освіти: стан та перспективи розвитку»

Завтра, 24 травня, о 10:30 год в 23 аудиторії центрального корпусу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочинається V регіональна науково-практична конференція «Фізична культура в закладах освіти: стан та перспективи розвитку», яка триватиме по 26 травня.

Формат змішаний – https://us02web.zoom.us/my/ivanira?pwd=TU5lTDhXQVlXcGlvcGVycW83UHQvZz09

Passcode: @b81YnYc

Ця конференція є важливою платформою для обговорення та вирішення актуальних питань, пов’язаних з фізичною культурою в освітніх закладах, і сприяє формуванню здорової та активної молоді, готової до викликів сучасного світу.

Вона об’єднає науковців, педагогів, студентів і практиків, щоб обговорити актуальні питання та перспективи фізичного виховання, обмінятися досвідом і розробити нові підходи до впровадження фізичної культури у навчальний процес.

Детальніше можна ознайомитися у ПРОГРАМІ.