Урочистості з нагоди 10-річчя кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івент-менеджменту

6 червня о 16:00 год у 502 аудиторії (актова зала) Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбудуться урочистості з нагоди відзначення 10-річчя кафедри управління соціокультурною діяльністю, шоу-бізнесу та івентменеджменту.

У програмі урочисті слова від керівництва університету, почесних гостей та викладачів кафедри. А також виступи студентів та викладачів: цікаві та яскраві номери, що демонструють досягнення студентів у галузі соціокультурної діяльності та шоу-бізнесу.

Цей захід стане чудовою нагодою зібратися разом, обмінятися досвідом та ідеями, а також відзначити важливий етап у розвитку кафедри. Не пропустіть цю особливу подію!

Приходьте підтримати наших студентів та викладачів, надихнутися їхніми досягненнями та насолодитися чудовою атмосферою.