Відбувся BUSINESS PNU FORUM

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся BUSINESS PNU FORUM. Його організувала кафедра менеджменту та бізнес-адміністрування факультету управління Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Модератором заходу виступила декан факультету управління Ірина П’ятничук.

Участь у форумі взяли понад 10 провідних спікерів. Серед них відомі державні посадовці, підприємці, інноватори та експерти з різних галузей. Зокрема, Фінбар Картер – директор центру підприємництва Університету Східної Англії, Дмитро Романюк – голова Бізнес Асоціації Івано-Франківська, Юрій Стефанчук – виконавчий директор регіонального відділення Асоціації міст України, Михайло Смушак – заступник міського голови, директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради, Богдан Футерко – заступник голови Івано-Франківської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Станіслав Бичай – засновник Vuuulyk Creative Solutions Agency, студент МБА, Назар Щавінський – керівник ТОВ “ЕКО ЦІЛЬ”, випускник МБА, Ліліана Пенгрин – заступник директора ТОВ “УНІПЛИТ”, випускниця МБА, Тарас Семерик – генеральний директор ТОВ “IRBIS”, випускник МБА.

Завдяки активній участі та підтримці партнерів, форум став справжнім святом інновацій, знань та можливостей для всіх учасників.

Панельні дискусії на актуальні теми викликали жвавий інтерес. Було обговорено цифрову трансформацію, розвиток бізнесу, інвестиційні стратегії та багато іншого.

Факультет управління ПНУ висловлює вдячність всім, хто долучився до організації та проведення форуму. Зокрема, спікерам — за знання та досвід та учасникам — за активну участь, цікаві питання та обговорення.