![](https://pnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/808dd247-32d3-4fe9-b8f0-32ae5fd33347-e1717527328404-300x210.jpg)
Сьогодні команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на чолі з ректором Ігорем Цепендою взяла участь у заході «Місто-Бізнес-Університет», який організувала Бізнес Асоціація Івано-Франківська. Модератором зустрічі команд ПНУ, Івано-Франківського національного медичного університету, Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Читати далі …