Благодійний аукціон та семінар-конференція “Код нації: екологічне підґрунтя (вишиті сталлю)”

7 червня 2024 року у виставковій залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57) відбудеться семінар-конференція “Код нації: екологічне підґрунтя (вишиті сталлю)”, організованого кафедрою біології та екології (початок о 14.00).

Захід об’єднає екоактивістів, освітян і науковців, представників мистецького кола і бізнес-спільноти для актуалізації екологічних аспектів військових дій; обговорення можливостей і векторів сталого розвитку під час війни та ролі волонтерських рухів для його забезпечення; реального стану  екологічного підприємництва в Україні у сучасних реаліях і у поствоєнній перспективі. Семінар-конференція проводиться на підтримку  волонтерської ініціативи громадського діяча і волонтера – Станіслава Ковановського зі збору коштів на підтримку 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».

Серед запрошених спікерів люди, які своєю діяльністю щодня зміцнюють український тил, підтримують військових або ж відчули на собі страшний дотик війни: Голова Всеукраїнської екологічної ліги – Тетяна Тимочко, президент Західно-Українського Ресурсного Центру – Василь Полуйко; учений секретар  біосферного заповідника «Асканія-Нова» імені Ф. Е. Фальц-Фейна Національної академії аграрних наук України, Херсонська область – Наталія Корінець; директор національного природного парку “Кам’янська Січ”, Херсонська область – Сергій Скорик, засновник агенції Grant Guide Ua, Голова правління ГС “Дорога смаку Прикарпаття” – Ірина ФІЩУК.

На завершення семінару-конференції заплановано розіграш лотереї та оголошення результатів торгів благодійного аукціону “Вишиті сталлю”.

В онлайн-форматі до заходу можна приєднатися за посиланням:

Долучитися до збору коштів ще можна, перерахувавши кошти шляхом перерахунку грошей на благодійну банку monobank https://send.monobank.ua/jar/2GGz3Xhk5N.

Наші партнери: ГО “Всеукраїнська екологічна ліга”, ГС “Дорога смаку Прикарпаття”, антикварня “Шпиндель”, мистецький дім “Тобівка”, Громадська ініціатива “Франківськ який треба берегти”.