Наші студентки у складі збірної України стали срібними призерками етапу Світової серії з баскетболу 3х3

Вітаємо наших студенток-баскетболісток у складі жіночої збірної України!

Вони стали срібними призерками етапу Світової серії з баскетболу 3х3!

У фіналі наші дівчата у важкій боротьбі поступилися господаркам поля — збірній Монголії з рахунком 17:18.

Турнір відбувався 6-7 червня у монгольському Улан-Баторі. Україна потрапила до групи А, де зіграла проти Монголії, Монголії U-23 та Філіппін. В другій групі грали Австрія, Австрія U-23, Китай U-24 та Тайланд.

В перший день команди провели всі матчі групового етапу, а сьогодні відбулися ігри плей-оф.

У півфіналі наші гравчині у складі — Кристини Філевич, Міріам Уро-Ніле, Оксани Моллової, Анжеліки Ляшко —разгромили збірну Австрії з рахунком 21:6, а от у фіналі, на жаль, не втримали перемогу на останніх секундах, адже збірна Монголії мала дуже велику мотивацію виграти у себе вдома і їх шалено підтримували глядачі.

Вітаємо дівчат та тренера ! Ви — найкращі! Бажаємо успіхів і подальших перемог!