В університеті відбулась ярмарка вакансій

12 червня в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся захід «Ярмарка вакансій». Організаторами були студентський профком ПНУ та Бізнес Асоціація Івано-Франківська.

У ньому взяли участь підприємства різних напрямків, які представили численні можливості для працевлаштування та проходження практики.

Це була унікальна можливість для шукачів роботи зустрітися з потенційними роботодавцями, дізнатися більше про відкриті вакансії та налагодити нові професійні контакти.

Загалом ярмарок об’єднав 19 провідних бізнес компаній.

Окрім традиційних стендів та інформаційних матеріалів, на заході проводилися майстер-класи та воркшопи, де фахівці ділилися секретами успішного працевлаштування, розповідали про актуальні вимоги до кандидатів та надавали поради щодо складання резюме. Присутні мали змогу отримати індивідуальні консультації від HR-спеціалістів, що сприяло більш глибокому розумінню процесу працевлаштування та підвищенню своїх шансів на успішне працевлаштування.

Такі заходи є надзвичайно важливими для студентів та молодих спеціалістів, оскільки вони допомагають не лише знайти першу роботу, але й зрозуміти свої професійні цілі та напрямки розвитку. «Ярмарка вакансій» стала чудовою платформою для встановлення ділових контактів, які в майбутньому можуть перерости у плідні співпраці.