Вихованці Академії боротьби Прикарпаття здобули золото Чемпіонату України!

Сьогодні ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда взяв участь у нагородженні борців Чемпіонату України з вільної боротьби FS 2024 серед чоловіків. Змагання проводилися 15-16 червня в Івано-Франківському фаховому коледжі фізичного виховання. Тут зібралися найсильніші борці вільного стилю з усіх регіонів України. Це понад 150 учасників.

Вітаємо вихованців Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, що працює на базі Прикарпатського національного університету!

Вони здобули золото Чемпіонату України з вільної боротьби: Роман Гуцуляк вк 57кг – Джурів/Івано-Франківськ, Андрій Джелеп вк 61кг – Тулуків/Івано-Франківськ, Іван Кусяк вк 74кг – Попельники/Івано-Франківськ.

Срібний призер Чемпіонату України, наш вихованець, студент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – Владислав Бодоряк вк 79кг, Верховина/Івано Франківськ.

Бронзовими призерами Чемпіонату України з вільної боротьби стали: Дмитро Солоджук вк 57кг – Калуш/Івано-Франківськ, вихованець ВСП ” Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання НУ ФВСУ”. Каміль Керімов вк 61кг – Харків/Івано-Франківськ. Білійчук Андрій вк 65кг – Кельмінці/Івано -Франківськ, студент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Дякуємо заслуженому тренеру України – головному тренеру Академії Івану Курилюку, який доклав максимум зусиль для підготовки спортсменів, проявивши професіоналізм та відданість своїй справі. Його підтримка та наставництво стали важливим фактором успіху наших борців на цьому престижному чемпіонаті.

Вітаємо і дякуємо заслуженому тренеру України – головному тренеру Академії Івану Курилюку та заслуженому майстру спорту України, старшому тренеру збірної України з вільної боротьби Василю Федоришину, які докладають максимум зусиль для підготовки спортсменів.

Вітаємо і дякуємо за підтримку першому віце-президенту Асоціації вільної боротьби України, президенту обласної Федерації вільної боротьби, народному депутату України Едуарду Прощуку!