До уваги магістрів! Дізнайтеся більше про нову освітню програму “Біоінформатика”

В Прикарпатському національному університеті розпочнеться набір на нову міждисциплінарну освітню програму “Біоінформатика”  магістерського рівня.

Це галузь знань на стику біології та інформатики, яка пов’язана з аналізом великих масивів біологічних даних. Така програма є новою не тільки для нашого університету, а для всієї західної України.

Навчання буде відбуватися в рамках спеціальності 091 біологія та біохімія.

Освітню програму побудовано таким чином, щоб вона була доступною для студентів, що не мають попереднього досвіду з інформатики чи програмування.

Студенти, які здобули ступінь бакалавра з небіологічних спеціальностей, зможуть отримати необхідні біологічні знання за рахунок вибіркових курсів.

Ця програма буде реалізовуватися спільно кафедрами біохімії та біотехнології, біології та екології факультету природничих наук та кафедрами інформаційних технологій і кафедра математичного і функціонального аналізу факультету математики та інформатики.

Детальніше про програму можна прочитати на її сторінці.