Систему управління якістю в Прикарпатському університеті СЕРТИФІКОВАНО!

Ефективне впровадження інноваційних інструментів вдосконалення системи внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника вже було відзначено Почесною грамотою на конкурсі “Лідер інновацій в освіті”.

Черговим досягненням є успішна сертифікація системи управління якістю університету на відповідність національному стандарту ДСТУ ISO 9001:2015, європейському – ДСТУ EN ISO 9001:2018 та міжнародному – ISO 9001:2015 .

Отримано три сертифікати, які визнають нашу систему управління якістю на національному, європейському та міжнародному рівнях.

Такому високому відзначенню ефективності системи управління передувала чітко спланована і скоординована робота, що забезпечувалася всіма рівнями управління університетом:

– Вченою радою, зокрема постійною комісією з питань якості освіти;

– Ректоратом;

– Радою з якості;

– Центром забезпечення якості та всіма структурними підрозділами університету.

Слід відзначити професійну роботу груп розробників, до складу яких увійшли представники ключових підрозділів університету та Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

Результатом роботи є 8 процедур внутрішньої системи забезпечення якості університету, 13 процедур – коледжу, 6 методик та 108 діаграм бізнес-процесів.

Нагадаємо, днями генеральний директор державного підприємства «Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Олег Коржак вручив ректору Ігорю Цепенді сертифікати на систему управління якістю Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Сертифікат 1

Сертифікат 2