Запрошуємо на тренінговий курс «Сучасні тенденції та виклики в лідерстві й командоутворенні»

Запрошуємо Вас на друге заняття тренінгового курсу «Університет майбутнього: секрети успішного управління в освіті». Темою другої нашої зустрічі буде: «Сучасні тенденції та виклики в лідерстві й командоутворенні». Спікер – перша проректорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Валентина Якубів.

Дата та час другого заняття курсу: 26 червня 2024 року о 14:00 год.

Місце проведення: – MOPED, 233 аудиторія (Адреса: вул. Шевченка 57, м. Івано-Франківськ).

Для реєстрації на друге заняття, будь ласка, заповніть онлайн-форму: https://forms.gle/2mbu3ebobPaNhSMg8

Нагадаємо, що цей курс покликаний підвищити кваліфікацію, розширити професійні знання та навички, необхідні для ефективного управління та забезпечення високої якості освітньої діяльності.

Курс включає в себе 3 тренінги, які будуть проведені у офлайн форматі. За підсумками тренінгового курсу учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 15 год (0,5 кредитів ECTS).

Програма тренінгу включає:

– Стратегічне планування та управління ресурсами

– Методи мотивації та розвитку персоналу

– Комунікативні навички керівника

– Розвиток лідерства та командоутворення

– Оцінка та вдосконалення освітніх процесів

– Використання сучасних технологій в освітньому процесі.

Що отримають учасники курсу:

– Розвиток навичок, необхідних для ефективної реалізації власних функціональних обов’язків

– Сертифікат про підвищення кваліфікації обсягом 15 год. (0,5 кредитів ECTS).

Організатори тренінгового курсу: Центр інноваційних освітніх технологій «PNU-EcoSystem», педагогічний факультет, факультет управління.