Студенти фізико-технічного факультету – призери Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство»

Студенти 3 курсу фізико-технічного факультету спеціальності 104 «Фізика та астрономія» освітньої програми «Комп’ютерна фізика» Прикарпатського національного університету Любов Бабінчук та Богдан Романів стали призерами II етапу Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Матеріалознавство» та відзначені дипломами IIІ ступеня.

Наукові керівники – доктор фізико- математичних наук, професор кафедри фізики і хімії твердого тіла Ігор Горічок та доктор фізико-математичних наук, професор кафедри матеріалознавства і новітніх технологій Іван Яремій.

Міжнародний студентський професійний творчий конкурс «Матеріалознавство» проводиться з метою інтеграції України в світовий освітній та науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, підтримки талановитих студентів, формування творчого покоління науково активної молоді в галузі матеріалознавства.

Конкурс складався з двох етапів, зокрема II етап Конкурсу проводився у два тури: подвійне «сліпе» рецензування проектів та підсумкова науково-практична конференція.

Конкурс проходив впродовж квітня-червня 2024 року у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. Всього взяли участь 131 студентська наукова робота з різних країн.