Вітаємо нашого науковця з перемогою у конкурсі проєктів НФДУ!

Наукова рада Національного фонду досліджень України (НФДУ) затвердила рейтингові списки проєктів-учасників конкурсу «Передова наука в Україні».

Загалом було подано 256 заявок, з яких 188 пройшли наукову та науково-технічну експертизу. Серед переможців конкурсу – 62 проєкти, включно з проєктом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: «Аналіз на спектрах зліченно породжених алгебр симетричних поліномів і можливі застосування у квантовій механіці та інформатиці».

Керівник проєкту: доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри математичного та функціонального аналізу Загороднюк Андрій Васильович.

Це фундаментальне наукове дослідження спрямоване на розв’язання важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного та людського потенціалу України. Проєкт сприятиме забезпеченню конкурентоспроможності країни у світі та сталому розвитку суспільства.